اطلاعات تماس:
32352223 و 32309486
شنبه تا چهار شنبه: 5:30 صبح تا 22
پنج شنبه: 5:30 تا 15
جمعه و روزهای تعطیل رسمی: ۷:۳۰ الی ۱۴

کجا هستیم؟
شیراز، بلوار زند، حدفاصل خیابان فلسطین و هفت تیر، روبروی هتل پارس، کوچه 47

نشانی آزمایشگاه روی نقشه

هورمون

هورمون ها طیف گسترده از مواد شیمیایی تنظیم کننده ای هستند که از سلول یا غدد بدن ترشح شده و از طریق خون به بافت هدف خود وارد می شوند و موجب تنظیم عمل یا تغییر عمل یا تغییر سرعت عملکرد آن بافت می گردند از این رو به دلیل تنوع هورمون های بدن و فراوانی بیماری های مرتبط با آن ها بخش هورمون شناسی آزمایشگاه دکتر صالحی با بکارگیری نیروهای متخصص و دستگاه های نظیر ARCHITECT I1000 SR – SIEMENS IMMULITE 2000 xpi – LIASON – Cobas411 – Euro immune Anlyzer – Chorus  آماده خدمت رسانی دقیق و سریع به مراجعین محترم است .

-اسپرموگرام

ازجمله آزمایش های بخش هورمون semen analyse می باشد که هم به صورت دستی (manual ) و هم با استفاده از سیستم نرم افزاری HFT sperm Anahyzer انجام می شود .

این آزمایش که مربوط به آنالیز اسپرم است همه روزه پذیرش می شود و مراجعه کننده از ساعت ۷:۰۰ لغایت ۲۰:۰۰ شب می تواند برای انجام تست در آزمایشگاه و اتاق اختصاصی که برای انجام این تست برای رفاه حال مراجعین در نظر گرفته شده است حضور پیدا کند .

IUI- یا لقاح مصنوعی

در روش لقاح مصنوعی (IUI)  اسپرم ها جمع آوری ، شسته و غلیظ می شوند تا فقط اسپرم هایی که کیفیت بالا دارند باقی بمانند . این اسپرم ها با یک لوله نازک ( کاتتر ) در رحم قرار گرفته و به لوله فالوپ نزدیک می شوند در واقع این روش رسیدن اسپرم به تخمک را راحت تر می کند و همین موضوع شانس بارداری را افزایش می دهد IUI در آزمایشگاه دکتر صالحی به روش ساده و تعیین جنسیت ( مختص پسر دار شدن ) صورت می گیرد .

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو
جدیدترین مقالات
جهت رزرو پکیج اطلاعات زیر را وارد کنید