اطلاعات تماس:
32352223 و 32309486
شنبه تا چهار شنبه: 5:30 صبح تا 22
پنج شنبه: 5:30 تا 15
جمعه و روزهای تعطیل رسمی: ۷:۳۰ الی ۱۴

کجا هستیم؟
شیراز، بلوار زند، حدفاصل خیابان فلسطین و هفت تیر، روبروی هتل پارس، کوچه 47

نشانی آزمایشگاه روی نقشه

پذیرش و جوابدهی

پذیرش و جواب دهی

به منظور تسریع در امر پذیرش و کاهش زمان انتظار مراجعین امکان پذیرش به صورت غیرحضوری در ساعات کاری آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر صالحی فراهم می باشد .
کارشناس پذیرش پس از دریافت اطلاعات شما از طریق شماره تلفن 09940869213 در نرم افزارهای واتساپ ، ایتا و روبیکا در اولین فرصت و اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات شما را ثبت و راهنمایی های لازم جهت شرایط قبل از آزمایش به شما داده می شود هم چنین قبض آزمایش همراه با شماره کارت مورد نظر جهت تسویه حساب مالی برای شما ارسال می گردد . چنانچه مایلید از بیمه تکمیلی خود بهرمند شوید کارشناسان پذیرش را مطلع کنید زیرا آزمایشگاه دکتر صالحی با تمامی بیمه های تکمیلی قرارداد دارد .

از مزایای دیگر این فضا

  • بخش پذیرش و جواب دهی آزمایشگاه اولین و آخرین مکانی است که بیماران محترم بدان مراجعه می کنند. لذا بر طبق اصولاخلاقی بر آن شدیم تا بهترین مکان با بهره گیری از بالاترین امکانات را برای بیماران محترم و همکاران گرامی فراهم آوریم تا مراحل انجام آزمایش و درمان خود را با آرامش خیال و به دور از دغدغه و استرس طی کنند. در این راستا اولین فاکتور در بخش طراحی و تجهیز مجموعه، راحتی مراجعین محترم و رضایت همکاران و پزشکان گرامی بوده است.محیط پذیرش و سالن انتظار آزمایشگاه در طبقه همکف و با رعایت کامل ضوابط معلولین و ناتوانان جسمی طراحی شده تا به راحتی و تسریع کار بیماران کمک کرده باشد.

ساختمان جدید

با یاری خداوند متعال در سال 95 با تجدید بنای ساختمان سابق و بروزرسانی کلیه خدمات و آزمایشات سعی در بهبود و ارتقاء کیفیت خدمات به مراجعین محترم شده است.

جلب رضایت مراجعین محترم، با ایجاد فضایی امن و آرام و زیبا، دقت در انجام آزمایشات، تسریع در زمان تحویل جواب، بروز بودن دستگاه ها و آزمایشات و استفاده از نیروهای متخصص و باتجربه از مهم ترین اهداف این مرکز می باشد.

  • فضایی آرام و زیبا با طراحی معماری خاص و با بهره گیری از علم روانشناسی رنگ ها جهت حفظ آرامش محیط و مراجعین، نورپردازی بی نظیر آبنماها، سیستم پخش موسیقی آرام و دلنشین و مساحت بالا که باعث راحتی بیشتر مراجعین و همکاران گرامی به خصوص در ساعات پرتردد خواهد بود.
    سیستم مرکزی سرمایش و گرمایش و ایجاد هوای مطبوع در سالن
    تعبیه دستگاه نوبت گیری جهت ایجاد نظم و سرعت بخشیدن به کار بیماران گرامی
    تعبیه آسانسور جهت سهولت دسترسی به طبقات آزمایشگاه
  • تعبیه نشیمن ها و صندلی های طراحی شده متعدد و استاندارد در سالن انتظار و حیاط آزمایشگاه در کنار گل ها و آبنماهای زیبا که زمان انتظار را برای بیماران عزیز دلپذیرتر و راحت تر خواهد کرد.
  • طراحی محوطه مجموعه با آبنماهای زیبا که با موسیقی دلنواز آب به تلطیف هوا کمک می کند. گل و گیاه های زیبا که تا نمای اصلی ساختمان امتداد پیدا کرده و محیطی ایمن و دلپذیر را نه تنها برای مجموعه، بلکه برای مراجعین محل فراهم آورده است.
سیتولوژی ادرار
جهت رزرو پکیج اطلاعات زیر را وارد کنید