درباره ما

درباره ما

آزمایشگاه دکتر صالحی این افتخار را دارد که از سال 1379 تاکنون با مدیریت آقای دکتر صالحی در شهر شیراز در خدمت هموطنان عزیز باشد و از همان زمان نیز همکاری خود را با سایر آزمایشگاه های همکار و بسیاری از موسسات و ارگانهای دولتی و غیر دولتی در سطح کشور آغاز کرد.

ساختمان جدید

با یاری خداوند متعال در سال 95 با تجدید بنای ساختمان سابق و بروزرسانی کلیه خدمات و آزمایشات سعی در بهبود و ارتقاء کیفیت خدمات به مراجعین محترم شده است.

جلب رضایت مراجعین محترم، با ایجاد فضایی امن و آرام و زیبا، دقت در انجام آزمایشات، تسریع در زمان تحویل جواب، بروز بودن دستگاه ها و آزمایشات و استفاده از نیروهای متخصص و باتجربه از مهم ترین اهداف این مرکز می باشد.

برنامه های آزمایشگاه

 1. نمونه گیری در محل توسط نیروی متخصص
 2. نمونه گیری از کودکان و نوزادان بوسیله نیروی با تجربه
 3. انجام تست های سریع و سرپایی برای بیماران خاص
 4. نمونه گیری از شرکت ها و سازمان ها در محل در مورد پایش سلامت کارکنان با تسهیلات ویژه
 5. نمونه گیری از مدارس و مهد کودک ها
 6. عقد قرارداد پایش و بررسی درمان بیماران دیابتی، فشار خون و بیماری های مزمن
 7. انجام تست های استخدامی برای شرکت ها و سازمان ها (دیابت، فشار خون و …)

پذیرش و جواب دهی

بخش پذیرش و جواب دهی آزمایشگاه اولین و آخرین مکانی است که بیماران محترم بدان مراجعه می کنند. لذا بر طبق اصول اخلاقی بر آن شدیم تا بهترین مکان با بهره گیری از بالاترین امکانات را برای بیماران محترم و همکاران گرامی فراهم آوریم تا مراحل انجام آزمایش و درمان خود را با آرامش خیال و به دور از دغدغه و استرس طی کنند.در این راستا اولین فاکتور در بخش طراحی و تجهیز مجموعه راحتی مراجعین محترم و رضایت همکاران و پزشکان گرامی بوده است.محیط پذیرش و سالن انتظار آزمایشگاه در طبقه همکف و با رعایت کامل ضوابط معلولین و ناتوانان جسمی طراحی شده تا به راحتی و تسریع کار بیماران کمک کرده باشد.

از مزایای دیگر این فضا

 • فضایی آرام و زیبا با طراحی معماری خاص و با بهره گیری از علم روانشناسی رنگ ها جهت حفظ آرامش محیط و مراجعین، نورپردازی بی نظیر، آبنماها، سیستم پخش موسیقی آرام و دلنشین و مساحت بالا که باعث راحتی بیشتر مراجعین و همکاران گرامی به خصوص در ساعات پرتردد خواهد بود.
 • سیستم مرکزی سرمایش و گرمایش و ایجاد هوای مطبوع در سالن
 • تعبیه دستگاه نوبت گیری جهت ایجاد نظم و سرعت بخشیدن به کار بیماران گرامی
 • تعبیه آسانسور جهت سهولت دسترسی به طبقات آزمایشگاه
 • تعبیه نشیمن ها و صندلی های طراحی شده متعدد و استاندارد در سالن انتظار و حیاط آزمایشگاه در کنار گل و ها و آبنماهای زیبا که زمان انتظار را برای بیماران عزیز دلپذیرتر و راحت تر خواهد کرد.
 • طراحی محوطه مجموعه با آبنماهای زیبا که با موسیقی دلنواز آب به تلطیف هوا کمک خواهد کرد. گل و گیاه های زیبا که تا نمای اصلی ساختمان امتداد پیدا کرده و محیطی ایمن و دلپذیر را نه تنها برای مجموعه، بلکه برای مراجعین محل فراهم آورده است.