پذیرش و جواب دهی

پذیرش و جواب دهی

بخش پذیرش و جواب دهی آزمایشگاه اولین و آخرین مکانی است که بیماران محترم بدان مراجعه می کنند. لذا بر طبق اصولاخلاقی بر آن شدیم تا بهترین مکان با بهره گیری از بالاترین امکانات را برای بیماران محترم و همکاران گرامی فراهم آوریم تا مراحل انجام آزمایش و درمان خود را با آرامش خیال و به دور از دغدغه و استرس طی کنند. در این راستا اولین فاکتور در بخش طراحی و تجهیز مجموعه، راحتی مراجعین محترم و رضایت همکاران و پزشکان گرامی بوده است.محیط پذیرش و سالن انتظار آزمایشگاه در طبقه همکف و با رعایت کامل ضوابط معلولین و ناتوانان جسمی طراحی شده تا به راحتی و تسریع کار بیماران کمک کرده باشد.

از مزایای دیگر این فضا

  • فضایی آرام و زیبا با طراحی معماری خاص و با بهره گیری از علم روانشناسی رنگ ها جهت حفظ آرامش محیط و مراجعین، نورپردازی بی نظیر آبنماها، سیستم پخش موسیقی آرام و دلنشین و مساحت بالا که باعث راحتی بیشتر مراجعین و همکاران گرامی به خصوص در ساعات پرتردد خواهد بود.
  • سیستم مرکزی سرمایش و گرمایش و ایجاد هوای مطبوع در سالن
  • تعبیه دستگاه نوبت گیری جهت ایجاد نظم و سرعت بخشیدن به کار بیماران گرامی
  • تعبیه آسانسور جهت سهولت دسترسی به طبقات آزمایشگاه

  • تعبیه نشیمن ها و صندلی های طراحی شده متعدد و استاندارد در سالن انتظار و حیاط آزمایشگاه در کنار گل ها و آبنماهای زیبا که زمان انتظار را برای بیماران عزیز دلپذیرتر و راحت تر خواهد کرد.
  • طراحی محوطه مجموعه با آبنماهای زیبا که با موسیقی دلنواز آب به تلطیف هوا کمک می کند. گل و گیاه های زیبا که تا نمای اصلی ساختمان امتداد پیدا کرده و محیطی ایمن و دلپذیر را نه تنها برای مجموعه، بلکه برای مراجعین محل فراهم آورده است.